Hotel Hradec Králové U České Koruny
Hotel U České Koruny ubytování Hradec Králové Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 5 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel U České Koruny / Hradec Králové

Hradec Králové ubytování hotel U České Koruny
Hotel U České koruny nabízí celkem 16 vkusně vybavených pokojů v historické budově přímo ve starém centru města Hradce Králové, cca 100 m od Velkého náměstí. 

Hotel U České Koruny nabízí ubytování v pokojích s jedním až čtyřmi lůžky. V hotelu je možné se ubytovat od jednoho dne a délka pobytu není omezena, delší pobyty jsou cenově zvýhodněny. Ve všech prostorách hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení. Celý hotel je nekuřácký - kouření je možné ve vyhrazeném prostoru.

Součástí hotelových služeb jsou jednoduché kancelářské služby (kopírování, tisk, faxování), možnost praní osobního prádla, úschovna kol a motocyklů. Pro větší bezpečí je hotel vybaven kamerovým systémem a elektronickými zámky. Možnost parkování zdarma - nutno předem objednat v hotelu (místo pro parkování je omezeno s ohledem na lokalitu). V objektu jsou k dispozici i jednací místnosti.

Ubytování Hradec Králové hotel U České Koruny pokoje :
Všechny pokoje hotelu U České Koruny v Hradci Králové jsou plně vybaveny tak, aby splňovaly požadavky hotelových hostů. Mezi standardní vybavení pokoje se řadí televize, satelitní přijímač a Wi-fi připojení. Každý hotelový pokoj má vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. V pokojích jsou koberce a v koupelně dlažba. Ložní prádlo a ručníky jsou samozřejmostí, včetně hotelové kosmetiky (mýdlo, šampon). 

Hotel U České Koruny ubytování Hradec Králové služby :
Hotel je vybaven systémem elektronických klíčů a bezpečnostních kamer.

Parkování je možné na ulici v bezprostřední blízkosti hotelu nebo na nedalekém parkovišti (cca 50 metrů od hotelu) je však nutná včasná rezervace. Počet parkovacích míst je omezen. Dále je možné využít prádelnu s pračkami a sušičkami. V případě zájmu Vám Vaše prádlo vypereme a vyžehlíme (praní osobního prádla naším personálem je zpoplatněná služba a je časově náročnější).

Pro cyklisty je v objektu vyčleněn prostor pro uložení jízdních kol, stejně tak i pro kočárky a motocykly. 

Ubytování Hradec Králové hotel U České Koruny
Ceny:
Cenově je ubytování rozděleno podle počtu obsazených lůžek. V ceně ubytování je zahrnut závěrečný úklid, v případě delšího ubytování provádíme úklid a výměnu lůžkovin každých 7 dní, v případě potřeby častěji (na vyžádání). Pro dlouhodobé nebo opakované ubytování Vám nabídneme zajímavé ceny. V tomto případě nás kontaktujte a my Vám rádi připravíme zajímavou nabídku. 

Stravování: V případě zájmu o snídani bude cena ubytování zvýšena o snídani pro potřebný počet osob (100 Kč / os.). Snídaně jsou servírovány v prostorách hotelu formou bohaté kontinentální snídaně s domácím čerstvým pečivem. V těsné blízkosti hotelu se nachází velký počet restaurací, kaváren a hospod.

Speciální nabídky: V historických sklepních prostorech hotelu, lze využít salonku pro cca 30 lidí pro konání konferencí či meetingů. Dále lze dojednat speciální slevy pro skupiny, delší pobyty či opakované pobyty.

Ubytování v Hradci Králové penzion U České Koruny okolí :
Hotel se nachází přímo v historickém centru Hradce Králové. V bezprostřední blízkosti lze navštívit nespočet pamětihodností. Hosté také mohou zavítat do Klicperova divadla, či Galerie moderního umění pouhých pár metrů od hotelu U České Koruny ubytování Hradec Králové.

Hotel Hradec Králové U České Koruny - K hotelu přísluší parkovištěHotel Hradec Králové U České Koruny -  je k dispozici připojení na internetHotel Hradec Králové U České Koruny - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Hradec Králové U České Koruny - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Hradec Králové U České Koruny - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Hradec Králové U České Koruny - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou